Witaj na blogu firmowym sklepu z odżywkami i suplementami diety Suplementy.pl!

Istniejemy od 2003 r., w naszej ofercie posiadamy kilkaset różnych suplementów diety, nasze produkty sprzedajemy w trzech sklepach internetowych i jednym stacjonarnym. Na swoim koncie mamy już tysiące zrealizowanych transakcji i tyle samo zadowolonych klientów, o czym świadczą powiększająca się liczba naszych fanów na Facebooku i szybko rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym koncie na Allegro. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową suplementów i odżywek dla sportowców Hurt.Suplementy.pl. Oprócz sklepów z odżywkami, prowadzimy również stronę poświęconą treningowi i zdrowemu żywieniu Atlas Ćwiczeń.

suplementy.pl2

O sklepie…
Suplementy.pl to obecnie jeden sklep stacjonarny w Białej Podlaskiej, trzy sklepy internetowe: suplementy.pl, kreatyna.pl i tribulus.pl oraz dwa konta na Allegro www_SuplementyPL oraz www_KREATYNA_PL. Od 2003 r. przez nasz sklep przewinęło się blisko 3,5 tys. różnych produktów, a w samym sklepie internetowym Suplementy.pl do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 20 tys. transakcji!

Obecnie załoga sklepu liczy 5 osób:
Karol – szef firmy. Zajmuje się zamówieniami, reklamą oraz obsługą klienta. Jest specjalistą od suplementów diety, posiada kierunkowe wykształcenie, doradza klientom i pomaga im wybrać najlepszy dla nich produkt;
Marcin – webmaster i grafik. Dba o to, żeby strony działały jak należy, zajmuje się również szatą graficzną stron internetowych. Pomaga też w obsłudze klientów i pakowaniu paczek;
Beata – drukuje faktury, bierze udział w realizacji transakcji i pakowaniu paczek;
Ewa – dba o porządek w sklepie stacjonarnym, pomaga w pakowaniu paczek;
Iwona – odpowiedzialna za treści pojawiające się na stronach sklepów oraz na blogu.

…i o blogu
Nasz blog firmowy poświęcony będzie w całości suplementom – znajdziecie tu ciekawe artykuły, porady czy porównania dostępnych w naszym sklepie produktów. Na blogu będziemy zamieszczać również aktualne informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Zachęcamy do zadawania nam pytań pod artykułami i przez formularz kontaktowy, do dzielenia się z nami informacjami, wątpliwościami i ciekawostkami dotyczącymi suplementów i sposobów suplementacji oraz do dyskusji pod treściami zamieszczanymi na blogu.

Wnętrze sklepu >>KLIK<<

Napisz komentarz