Pytania czatowe (cz. 6)

Czy jest dostępne u was w sklepie zestawienie 6-kreatyn w jednym suplemencie?
Stacki kreatynowe zdobywają sobie coraz większą popularność wśród kulturystów. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki ich wyjątkowo silnemu, synergicznemu działaniu i w większości przypadków niepowodowanie retencji wody w organizmie. W naszym sklepie znajdziesz kilka wartościowych matriksów kreatyn: 7 rodzajów połączono w suplementach Creatine Matrix 7 Dominator oraz Beta Bolic. 9 form kreatyny znajdziesz w suplemencie Trec Crea9 Xtreme.


Witam. Poszukuję czegoś, co zaspokoi łaknienie.
Najlepsze byłyby suplementy dostarczające składników hamujących łaknienie i chroniących przed nadmiernymi napadami głodu, np. z chromem. Przydatne mogą okazać się również preparaty z pęczniejącymi wewnątrz układu trawiennego składnikami: błonnikiem, pektynami roślinnymi, inuliną czy chitosanem. Suplementami wspomagającymi odchudzanie zawierającymi dwa lub więcej wymienionych składników aktywnych są np. Machine Man Burner ActivLab czy Fat-X BioTech USA. Z suplementów z błonnikiem polecam czysty błonnik jabłkowy Dietary Fibre Apple oraz Fat Control, który łączy w sobie dwa rodzaje błonnika oraz inulinę, zapewniając długotrwałe uczucie sytości. Zahamowanie łaknienia osiągniesz również spożywając Diet Control firmy Trec – ta zaawansowana formuła opiera się na ekstrakcie z oleju z orzechów sosny koreańskiej, która dzięki dużej ilości kwasu pinolenowego zwiększa poziom hormonów odpowiedzialnych za odczuwanie sytości – choleocystokininy i GLP-1.


Czy proteina może być spożyta po to, żeby się odchudzać?
Tak. Dzieje się tak dlatego, że do strawienia białka organizm potrzebuje dużo energii, którą przy ujemnym bilansie kalorycznym i niskowęglowodanowej diecie czerpie zwłaszcza z tłuszczu. Dlatego podstawą w trakcie diety redukcyjnej powinno być przyswajanie odpowiedniej ilości wysokiej jakości proteiny. Jeśli chodzi o suplementy, to w okresie redukcji polecam wybierać izolaty białka serwatkowego, które są wysobiałkowymi odżywkami oczyszczonymi z węglowodanów i tłuszczów. Zawierają również wartościowe aminokwasy, które nie tylko nasilają syntezę nowych włókien mięśniowych, ale również chronią tkankę mięśniową przed katabolizmem. Z WPI najbardziej polecałbym Isolate 100 Treca albo ISO Whey Zero firmy BioTech.


Witam. Chciałam kupić l-karnitynę. Nie wiem czym się sugerować przy wyborze ponieważ nigdy jej nie zażywałam. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, głównie jazda na rowerze w terenie, a jeżeli na siłowni to intensywne spiningi z trenerem.
Warto zwrócić na uwagę na dawkę. L-karnitynę warto stosować w dawkach 1500-3000 mg na dzień. Są L-karnityny które mają 1000-1500 mg w jednej kapsułce – takim preparatem jest chociażby L-Carnitine Extreme firmy Olimp, który polecam.


Witam, szukam produktu na poprawę regeneracji po treningu, słabo sypiam w nocy.
Wieczorny trening często może wywoływać nadmierne pobudzenie, przez które później trudno zasnąć. Skraca to czas, jaki dajemy organizmowi na regenerację, a także sprawia, że jesteśmy rozdrażnieni i zmęczeni w ciągu dnia. Po treningu przed snem najlepiej zastosować preparat zawierający kwas gamma-aminomasłowy. To substancja, która wycisza pobudzony układ nerwowy, uspokaja, ułatwia zasypianie i sprawia, że nie budzimy się w nocy. Czyste GABA znajdziesz w suplemencie GABA750 Trec.

Napisz komentarz