Pytania czatowe (cz. 11)

Hej, a ile czasu mogę używać ten zestaw na przyrost masy? Przez cały rok czy 1-2 miesięce?
Najlepiej stosować go przez ok. 2-3 miesiące, następnie zrobić sobie ok. 2-3 tygodnie przerwy. Po takim czasie odstawienia suplementów (chodzi tu zwłaszcza o kreatynę) można wrócić do zestawu. Zestaw starcza na ok. 1 miesiąc suplementacji.


Witam, szukam przedtreningówki do sportów walki. Coś polecisz?
Polecam G.R.O.M. marki Beltor – jest to seria suplementów dedykowana zawodnikom sportów walki, wśród których znajdziesz jeszcze jedną przedtreningówkę – Red Wolf. Jeśli obawiasz się negatywnego wpływu tlenku azotu na wielkość twoich mięśni, których “napuchnięcie” nie jest pożądane wśród wielu sportowców kontaktowych, można wybrać inne mocno pobudzające przedtreningówki, takie jak Amok Olimp czy Slap Head Crusher od Scitec Nutrition.


Witam, czy jest możliwość wysyłki produktów do UK?
Tak, wysyłamy paczki do wszystkich krajów Unii Europejskiej, również do Wielkiej Brytanii. Koszt przesyłki za paczkę do 30 kilogramów to 69 złotych. Czas dostawy to ok. 5-7 dni roboczych. Więcej informacji o realizowanych przez nasz sklep przesyłkach międzynarodowych można znaleźć TUTAJ.


Na ile starcza ten zestaw (białko+gainer+HMB+BCAA+kreatyna)? Chciałem się jeszcze zapytać, ile można przybrać podczas takiego cyklu i ile potrzeba miesięcy, żeby były już jakieś dobre efekty, bo na 1 czy 2 miesiące chyba nie opłaca się kupować czy jak to wygląda. Zależy mi, żeby przybrać z 10 kg na masie.
Zestaw starcza na około 1 miesiąc suplementacji. 10 kg masy to rok czasu, w pierwszy miesiąc można zrobić 2-5 kg, później już jest troszkę trudniej. Z tym zestawem można polecieć 2 miesiące, później warto zakupić zestaw na masę składający się z innych odżywek.


Mam pytanie: kończę cykl na Nitrobolonie – będą spadki?
Jak po każdym cyklu kreatynowym, który powoduje uwodnienie komórek, wzrost ich objętości i wagi, odstawienie kreatyny może powodować niewielkie spadki. Żeby zmniejszyć spadki można zmniejszyć obciążenie treningowe i intensywność treningów. Warto również pamiętać, że bez dopracowanej diety nie zbuduje się dużej masy – braki białka i węglowodanów warto uzupełniać odzywką typu gainer. Powinny pamiętać o tym przede wszystkim osoby bardzo szczupłe, które z trudem przybierają na wadze.


Czy macie suplementy powodujące większe wydzielanie dopaminy?
Nie ma suplementów które wprost wpływałyby na poziom dopaminy w organizmie. Warto jednak posiłkować się wiedzą z biologii dzięki której wiemy, że aminokwas l-tyrozyna może stymulować uwalnianie neuroprzekaźników z OUN, w tym dopaminy. W celu zwiększenia poziomu dopaminy można spróbować sięgnąć po preparaty zawierające tę substancję, np. Trec Tyrosine 1200, który zawiera aż dwie wysoce biodostępne formy tyrozyny.

Napisz komentarz