Aktualności (5 VII-11 VII)

Żywność funkcjonalna

masło orzechowe olimpJeśli chcesz w zdrowy sposób wzbogacić i urozmaicić zdrową, sportową dietę, warto wprowadzić do codziennego jadłospisu garść orzechów albo porcję pysznego masła orzechowego! W ubiegłym tygodniu do sprzedaży włączyliśmy wysokiej jakości masło z orzechów arachidowych Olimp Premium Peaut Butter Crunchy, dostępne w opakowaniach mieszczących 350 i 700 gramów. Wśród smarowideł ciekawą nowością jest również Creametto – alternatywa dla nutelli, wyprodukowana z orzechów laskowych z dodatkiem mleka w proszku i karobu. W przeciwieństwie do wyrobu sklepowego, Creametto OstroVit nie zawiera dodatku cukrów, soli ani tłuszczu palmowego, dzięki czemu może stanowić wartościowy zamiennik dla lubianego, ale niezbyt zdrowego słodkiego kremu.

olej kokosowy nierafinowany intensonPojawiły się również nowe produkty od firmy Intenson. Gamę żywności Intenson poszerzyliśmy o duże opakowane jagód goji i biocukier kokosowy, a także olej kokosowy w wersji rafinowanej i nierafinowanej.

Duże zestawy

Do sprzedaży włączyliśmy również duże zestawy odżywek. Wśród połączonych ten sposób monosuplementów można wyróżnić 8 opakowań Animal Whey Universal Nutrition w promocyjnej cenie 99 złotych oraz ponad 4,5 kg matriksu białek serwatkowych Whey Protein Complex 100% Olimp za jedyne 295 złotych! W ofercie znajdziecie również dwa nowe zestawy odżywek na masę. Jest to połączenie znanego i skutecznego zestawu na masę Trec kreatyna+HMB+aminokwasy, który – w zależności od wersji – został wzbogacony o białko i witaminy albo białko, witaminy oraz ekstrakt z tribulus terrestris.

http://suplementy.pl/index.php?p3441,zestaw-powiekszony-o-bialko-witaminy-i-tribulon

Nowości Biogenix

W ubiegłym tygodniu do regularnej sprzedaży włączyliśmy również dwa nowe suplementy firmy Biogenix. Pierwszym jest proregeneracyjna formuła RegeneratOR® do stosowania po treningu. Produkt – poza najbardziej przydatnymi w trakcie okna anabolicznego węglowodanami i najwyższej jakości białkiem – dostarcza również kompleksy składników aktywnych, które pomagają oczyścić organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, nasilają syntezę nowych białek mięśniowych, poprawiają stopień dotlenienia i odżywienia wszystkich komórek, a także szybko przywracają równowagę kwasowo-zasadową, która może zostać zaburzona wskutek intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Druga nowością od firmy Biogenix są aminokwasy rozgałęzione BCAA genix Reload. To połączenie mikronizowanego BCAA w proporcji 2:1:1 z beta-alaniną oraz witaminą B6. Preparat przeznaczony jest do stosowania między posiłkami i przed treningiem w celu skuteczniejszej budowy rezerw energetycznych i zwiększenia możliwości wysiłkowej (zwłaszcza wydajności oraz wytrzymałości) na treningu.

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz