Aktualności (31 V-6 VI)

Suplementy BSN

cell mass 2.0 bsnPamiętacie jeszcze kultową formułę potreningową Cell Mass? Teraz suplement ten powraca w zupełnie nowej odsłonie! Uproszczony skład Cell Mass 2.0 dostarcza organizmowi wszystkiego, co jest mu potrzebne do efektywnej, energetycznej regeneracji – kreatyny, tauryny, L-glutaminy i kwasu glutaminowego. Nieprzesadzony skład i wysokie dawki substancji odpowiedzialnych za odnawianie źródeł energii – glikogenu mięśniowego i ATP, pobudzająca taurynę i stanowiący znakomite paliwo dla mózgu kwas glutaminowy szybko postawią Cię do pionu nawet mimo odbycia wyczerpującego treningu!

Ciekawym uzupełnieniem suplementacji z Cell Mass 2.0 BSN może okazać się matriks białkowy tej samej firmy: Syntha-6 Edge. Oparta na 6 rodzajach proteiny zwierzęcej pochodzącej z mleka, odżywka ta odznacza się najwyższą możliwością jakością, a różna kinetyka wchłaniania poszczególnych źródeł proteiny czyni z tego białka suplement uniwersalny, jaki z powodzeniem można stosować niezależnie od pory dnia czy uprawianej dyscypliny sportowej.

Scitec znowu zaskakuje

bcaa do żuciaW tym tygodniu do sprzedaży trafiły również dwie nowości od Scitec Nutrition. Jednym z najciekawszych suplementów dostępnych w naszym sklepie jest BCAA Chews – to aminokwasy rozgałęzione w postaci tabletek do żucia. Dzięki innowacyjnej formie i szybko absorbowanym proporcjom BCAA, suplement odznacza się wysokim stopniem biodostępności, dzięki czemu z powodzeniem można przyswoić dużą porcję tych najważniejszych aminokwasów egzogennych o dowolnej porze! Drugą nowością od Scitec Nutrition jest Melatonin – monosuplement dostarczający z każdą porcją niemałej dawki wspomagającej zasypianie melatoniny.

Dwie nowości od Olimpu

W naszej ofercie pojawiły się również dwa nowe suplementu od firmy Olimp. Pierwszym jest Vita-Min AntiOX Effer Max – kompleks witaminowo-minerałowy w postaci tabletek rozpuszczalnych w wodzie. Wysokie stężenie 22 substancji aktywnych, a także wygodna i łatwa do przygotowania forma sprawiają, że suplement ten znakomicie sprawdzi się jako codziennie uzupełnienie mikroelementów u osób aktywnych fizycznie.

Druga nowość to Aero2 – czysty jabłczan cytruliny, wyprodukowany pod marką Biogenix. Aero2 dostarcza z każdą kapsułką 1 grama jabłczanu cytruliny, znanego jako silny booster tlenku azotu, fosfokreatyny, ATP oraz czynnik sprzyjający oczyszczeniu organizmu z kwasu mlekowego i toksyn. Znakomicie sprawdzi się jako uzupełnienie diety sportowca dyscypli siłowych i siłowo-wytrzymałościowych.

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz