Aktualności (23 II-29 II)

Żywność funkcjonalna Intenson i Sante

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy wprowadzanie do naszej oferty żywności funkcjonalnej. Na pierwszy ogień ruszyliśmy z produktami Intenson, które na bieżąco uzupełniamy o preparaty żywnościowe, produkowane przez polską firmę Sante. Jakie nowości pojawiły się w naszym sklepie od ubiegłego tygodnia?

Sól himalajska drobna IntensonPrzede wszystkim, wszystkie produkty żywnościowe (poza batonami) zostały przeniesione do nowo utworzonego działu “Żywność”. Wśród produktów firmy Intenson można kupić teraz również, m.in., białko konopne Hemp Protein, gorzkie pestki moreli, sól himalajską, ekstrakt z czystka, ziarna zielonej kawy, ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego czy sproszkowaną spiruliną. Jeśli chodzi zaś o produkty firmy Sante, nowościami są Amarantus BIO, nasiona chia czy mielona łuska gryczana.

Znane suplementy w nowych opakowaniach!

W ciągu kilku ostatnich dni w naszym sklepie pojawiły się znane od lat suplementy w zupełnie nowych opakowaniach. Pierwszym z nich jest OstroVit BCAA 8-1-1, który teraz można zakupić w mniejszym, 200-gramowym opakowaniu. Do sprzedaży wprowadziliśmy również mniejsze opakowanie aminokwasów Scitec Ultra Amino (200 kaps.).

Zupełną nowością są preparaty:Crush Scitec
– sproszkowana beta-alanina Beta Alanine Real Pharm 300g,
– L-glutamina w tabletkach Glutamine 1000 OstroVit 150 tabs.,
– wspomagający regenerację suplement potreningowy Xtreme C.H.A.R.G.E. FA 500g,
– suplement nawadniający na trening Crush Intra-Wod Scitec Nutrition 440g,
– kompleks adaptogenów, ułatwiających przygotowanie się do treningu Recovery Adaptogens Scitec Nutrition 90 kaps.,
– ekstrakt z tribulus terrestris Tribulus PRO 100 kaps.

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz