Aktualności (19 IV-25 IV)

Białko Animal i karnityna OstroVit

białko animalLinia suplementów Animal firmy Universal Nutrition wzbogaciła się o kolejny nowy produkt. Tym razem jest to odżywka białkowa Animal Whey, stanowiąca połączenie dwóch rodzajów proteiny serwatkowej – ultrafiltrowanego koncentratu oraz izolatu pozyskanego w procesie mikrofiltracji w przepływie krzyżowym(CFM), zapewniającym maksymalną aktywność biologiczną tego rodzaju proteiny.

Białko to charakteryzuje się nie tylko najwyższą wartością biologiczną, ale również brakiem tłuszczów trans w składzie oraz dodatkiem enzymów trawiennych, które dodatkowo poprawiają trawienie białka w żołądku. Odżywka dostępna jest w pysznych smakach: ciastko z kremem, ciastko cynamonowe, banan oraz czekolada. Tylko teraz puszka Animal Whey w naszym sklepie dostępna jest w promocyjnej cenie 15 zł. Można ją również dorzucić gratisowo do zamówienia powyżej 500 zł.

karnityna ostrovitBiałko Animal Whey doskonale sprawdzi się m.in. przy redukcji. Warto wspomóc jego działanie preparatem na bazie czystego winianu L-karnityny OstroVit L-Carnitine 1000, który z każdą tabletką dostarcza aż 1000 mg tej silnej substancji, wspomagającej spalanie tkanki tłuszczowej i dodającej energii. Jest to kolejna nowość, którą od ubiegłego tygodnia możecie nabyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Suplementy.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej w punkcie w Białej Podlaskiej.

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz