Aktualności (14 VI-20 VI)

Batony dla sportowców

Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim okres wakacyjnego rozprężenia i relaksu. Jest to również trudny czas dla naszych mięśni i diety, bowiem w podróży i na wczasach nie zawsze jest łatwo odbyć dzienną dawkę ćwiczeń, a także utrzymać odpowiedni bilans kaloryczny oraz podaż składników odżywczych. Często narażeni jesteśmy również na pokusy żywieniowe – nachodzi nas chęć na słodkie i niezdrowe przekąski. Rozwiązaniem w kryzysowych chwilach może okazać się baton przeznaczony specjalnie dla sportowców – w tym tygodniu do naszej oferty włączyliśmy aż trzy nowe smakołyki tego typu!

baton Proteinissimo
Pierwszym jest znany baton białkowy Scitec Proteinissimo, składający się w ponad 20% z białka kazeinowego, którego do tej pory nie można było nabyć w ilościach detalicznych. Jedna 50-gramowa porcja Proteinissimo to znakomite źródło nie tylko wartościowej proteiny, ale również węglowodanów i kalorii, pomagających uzupełnić dietę masową w te składniki odżywcze. Interesująco prezentuje się również niewielki batonik owocowy Jazzy Bites od Sante, którego podstawę stanowią suszone owoce. Znajdziesz w nim duże ilości energetycznych węglowodanów i błonnika, które zaspokoją chęć na słodycze. Jeden mały batonik to zaledwie 94 kcal, dzięki czemu nie zrujnuje codziennej diety, za to dostarczy łatwo dostępnej energii.

baton GB 6000 OlimpChyba najciekawsza słodką nowością jest baton białkowo-węglowodanowy od Olimp GB 6000. Ten duży i pożywny baton swoim składem nawiązuje do formuły gainera Gain Bolic 6000, dostarczając zwiększonej ilości białka i węglowodanów o zróżnicowanej kinetyce wchłaniania. Każdy baton został uzupełniony o potrzebne sportowcom znajdującym się na etapie robienia masy dodatki – 1,5 grama monohydratu kreatyny oraz 400 mg pobudzającej tauryny. Może stanowić znakomite uzupełnienie codziennego jadłospisu, a także służyć jako zdrowa przekąska.

Koszulki treningowe Trec

Lato to również znakomity czas, by swoje treningi przenieść na łono natury. rashguard z długim rękawem TrecWygoda i jakość treningu outdoorowego uzależniona jest m.in. od komfortowej odzieży sportowej, takiej jak chociażby nowa koszulka treningowa Jersey. Ten sportowy bezrękawnik wykonany w 100% z najwyższej jakości poliestru gwarantuje pełną swobodę ruchu niezależnie od uprawianej aktywności sportowej, a modny design – inspirowany koszulkami zawodników NBA – pomoże wykreować stylowy image.

Na chłodniejsze dni polecamy inną nowość od Trec – szary rashguard Pro Series 017 z długim rękawem. Materiał, z którego wykonano koszulkę, to mieszanka poliestrowo-elastanowa o wysokiej gramaturze, która sprawia, że rashguard jest niezwykle wytrzymały. Dzięki dodatkowi elastanu, koszulka doskonale dopasowuje się do ciała, a rozciągliwy materiał i płaskie, niedrażniące szwy gwarantują pełną swobodę ruchu i brak otarć nawet mimo najbardziej zaawansowanej aktywności fizycznej.

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz