Aktualności (12 V-18 V)

Damskie legginsy Trec
W minionym tygodniu w ofercie sklepu Suplementy.pl pojawiły się damskie legginsy TrecGirl. Zostały one wykonane z mieszanki poliestrowo-elastanowej – materiał ten jest chętnie wykorzystywany do produkcji odzieży sportowej ze względu na swoje właściwości higroskopijne, dobrą wentylację i doskonałe dopasowanie do sylwetki.

legginsy TrecGirl

W naszej ofercie znajdziecie aż 5 modeli legginsów, dostępnych w rozmiarach od XS do L. Legginsy posiadają płaskie, niedrażniące szwy. Zostały wykończone w technologi Silver Nano, która wykorzystując antybakteryjne działanie jonów srebra, zapewnia uczucie świeżości i eliminuje przykry zapach potu. Zróżnicowane wzornictwo sprawia, że legginsy dla siebie znajdą zarówno kobiety, które lubią kolor i chcą wyróżnić się z tłumu, jak również miłośniczki klasyki i stonowanych barw.

BCAA High Speed 900g TrecDuże opakowanie BCAA High Speed
Niedawno w naszej ofercie pojawiły się suplementy Trec Nutrition o szybkiej kinetyce wchłaniania. Do tej pory można było kupić w naszym sklepie produkty BCAA High Speed o wielkości 130, 300 i 600 gramów oraz Glutamine High Speed w opakowaniach 250 i 500 gramów. Teraz w naszym sklepie możecie kupić jeszcze większe opakowanie BCAA High Speed o wielkości aż 900 gramów, mieszczące w sobie 90 porcji czystych aminokwasów rozgałęzionych w formie instant!

Napisz komentarz