Aktualności (3 V-9 V)

Odzież i akcesoria sportowe

koszulka soft trec czarnaUprawienie sporty to nie tylko dieta, treningi i suplementacji, ale również modny wygląd! Strój sportowy, którego używamy na treningach i w trakcie zawodów, ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale również osiągane wyniki. Dlatego tak ważne jest, by wybierać odzież niekrępującą ruchów, ale również niepowodującą bolesnych otarć. Lekkie, doskonale przylegające do ciała oraz przyjemne w dotyku – takie właśnie są wprowadzone niedawno do regularnej sprzedaży koszulki soft Trec, idealnie dopasowane do potrzeb osób ćwiczących fizycznie, odznaczające się minimalistycznym designem. W sklepie Suplementy.pl można kupić dwie wersje kolorystyczne tych t-shirtów – czarną i szarą.

Najprostszym sposobem, by zadbać o swoje zdrowie w zaciszu własnego domu bądź na łonie natury, jest skakanie na skakance. Trzy nowe, profesjonalne modele tego popularnego sprzętu sportowego przygotowała firma Beltor. Speed Cross Light to lekka skakanka z regulowaną długością linki. Z kolei Speed Alu Heavy jest skakanką łożyskową, którą różni od poprzedniczki konstrukcją – aluminiowe uchwyty i większy ciężar sprawiają, że doskonale sprawdzi się przy bardziej profesjonalnych treningu, np. crossfitowym. Ostatnim produktem jest Speed Rotation Rope – skakanka wykonana z aluminium, ze specjalną powłoką na uchwytach, która uniemożliwia wyślizgnięcie się skakanki z dłoni ćwiczącego. Ceny skakanek Beltor rozpoczynają się już od 29 złotych!

Coraz większą popularnością wśród sportowców cieszą się akcesoria nie tylko pomocne w treningu, ale również pozwalające wyrazić siebie przez eksponowanie bliskich naszemu światopoglądowi haseł. Jeśli sport to całe twoje życie, poinformuj o tym resztę świata dzięki modnej, silikonowej opasce na nadgarstek. Szeroką gamę tego typu produktów przygotowała firma Olimp – różnokolorowe opaski, opatrzone wytłaczanym bądź malowanym hasłem ”Born in the gym”, pozwolą wyróżnić się z tłumu, a także będą stanowiły niezwykle stylowy dodatek, wieńczący całą sportową stylizację.

opaska silikonowa na nadgarstek olimp

Aktualne promocje w sklepie Suplementy.pl znajdziesz TUTAJ.

Napisz komentarz